Elmi-Texniki Şuranın tərkibi

Əhmədzadə Əhməd

Cuma oğlu

Elmi-Texniki Şuranın sədri:

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədri

Quliyev Məmmədsadıq

Zülqərneyn oğlu

Elmi-Texniki Şuranın sədr müavini: Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı

Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədrinin 1-ci müavini

Aslanov Rafiq

Sabir oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

sədr müavini

Quliyev Zakir

Bəybala oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

sədr müavini

Məmmədov Cahan

Cahangir oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

aparat rəhbəri

Mustafayev Akif

Oruc oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

sədrinin müşaviri

Əsədov Məmməd

Yəhya oğlu

Elmi-Texniki Şuranın katibi: Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı

Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin "Elm, layihə, tikinti və xarici əlaqələr" şöbəsinin müdiri, t.e.f.d.

Cavadov Əjdər

Əhməd oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

"Suvarma sistemlərinin istismarı" şöbəsinin müdiri

Nəsibov Fəxrəddin

Baxış oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

"Mexanizasiya, sənaye və melioservis xidməti" şöbəsinin müdiri, t.e.f.d.

Quliyev Mətləb

Hüseyn oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

"Meliorasiya, su ehtiyatları və sudan istifadəedənlər birlikləri üzrə iş" şöbəsinin müdiri

Nağıyev Namiq

Bulud oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

"İqtisadiyyat, maliyyə və daxili audit" şöbəsinin müdiri

Osmanov Teymur

Əyyub oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

"Elm, layihə, tikinti və xarici əlaqələr" şöbəsinin müdir müavini, t.e.f.d.

Paşayev Rəsul

Paşa oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

"Elm, layihə, tikinti və xarici əlaqələr" şöbəsinin müdir müavini

Məmmədov İlham

Məmməd oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

"Meliorasiya, su ehtiyatları və sudan istifadəedənlər birlikləri üzrə iş" şöbəsinin müdir müavini, t.e.f.d.

Hüseynov Elxan

Bayram oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

"Su anbarları və hidroqovşaqların istismarı" sektorunun müdiri

Sultanov Nicat

Akif oğlu

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin

"İnformasiya, idarəetmə sisteminin inkişafı" sektorunun müdiri

Həşimov Ağamir

Cəlal oğlu

«AzH və M» EİB-in baş direktoru, a.e.d

 

Verdiyev Əhliman

Ənvər oğlu

«AzH və M» EİB-in baş direktor müavini, t.e.f.d

 

Quliyev Şamil

Şahsuvar oğlu

«AzH və M» EİB-in «Hidrotexniki qurğular» laboratoriyasının müdiri, t.e.f.d.

 

Qənbərov Elman

Surxay oğlu

AzETSPİ-nin direktoru, t.e.f.d

 

Paşayev Elbrus

Paşa oğlu

«Azdövsutəslayihə» institutunun direktoru, t.e.f.d.

 

Qafarlı Adil

Rzaqulu oğlu

«Azdövsutəslayihə» institutunun direktor müavini

 

Məmmədov

Adil Məmməd oğlu

«Azdövsutəslayihə» institutu, layihə şöbəsinin müdiri

 

Sultanov Akif

Qara oğlu

«Azdövsutəslayihə» institutu, layihə baş mühəndisi

 

Vəkilov Ramiz

Moşu oğlu

Tikilməkdə olan Meliorasiya və İrriqasiya Obyektlərinin Birləşmiş Müdiriyyətinin direktoru

 

Məmmədov Rəfael

Əlimövsüm oğlu

Tikilməkdə olan Meliorasiya və İrriqasiya Obyektlərinin Birləşmiş Müdiriyyətinin

şöbə müdiri-direktor müavini

Musayev Zakir

Səməd oğlu

Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti,

«Su təsərrüfatı və mühəndisi kommunikasiya sistemləri» fakültəsinin dekanı, t.e.f.d.

Mustafayev İslam

İsrafil oğlu

 

Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti,

«Fövqəladə hallar və həyat fəaliyyətinin təhlükəsizliyi» kafedrasının müdiri,

professor, k.e.d., AMEA-nın müxbir üzvü

Qəhrəmanlı Yaşar

Vəli oğlu

Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetinin dosenti, t.e.f.d.